Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+8
pongracz
Murinho
Kidb
Tibi
R89
matteo
Patrik017
Laci'
12 posters

    HGFX B.// Chat

    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by ferninho Kedd Júl. 05, 2011 3:22 pm

    4. Elhiszem Patrik hogy xarul esik. Kumma sokat dolgoztál, ezt tudom, hisz én adtam jópár tanácsot a Villás sig kapcsán. Elhiszem, hogy csalódott vagy. Lehet, söt szerintem biztos, hogy arra számítottál, hogy rád szavazok, azért mert sokat segítettem és mondtam mi hogy legyen a végsö finomgatásnál.Az az igazság, hogy majdnem emiatt rád is szavaztam... Ha magadba nézel te is tudod, hogy így van.
    De rájöttem, hogy én ezzel a zsürizéssel magamra vállaltam egyfajta felelösséget, engem megbízott az egész hungfx adminostul, modistul és a többi userestül hogy pártatlanul szavazzak hogy mindenki ugyanonnan induljon amikor a szavazásra kerül sor. Ha tegnap este szavaztam volna Patrikot írtam volna, nem tagadom, de nem azért mert jobb volt a munkája.... Aludtam rá és vártam ma estig a döntéssel.Sokszor átgondoltam ezt az egészet.
    Teljesen pártatlanul vizslgáltam át a munkákat és R89 munkáiban többször is felfedeztem egyedibb, ötletesebb megoldásokat, de összességében nem tudtam eldönteni melyik sig lett szebb és ugyan ez az aváknál. Az apró részletek, apró grafikai megoldások billentették R89 felé a mérleget.
    Valami ilyesmire értettem ezt a profibb, minöségibb munkát, de ez se pontosan az ami miatt így döntöttem, de valami ehhez hasonló.
    Remélem így már valamivel érthetöbben letudtam írni döntésem hátterét.

    Öszintén valami olyasmire is gondoltam, hogy azért szavazok Patrkkra, mert ö magához képest nagyon jól teljesített míg R89 tud ennél jobbat, de ide vág az a ugyanonnan indulunk szöveg, így erröl letettem...

    nagyjából leírtam az összes gondolatom ezzel kapcsolatban.

    a chat meg egyáltalán nem ide vág szóval azt hagyjuk itt.
    Rataccess
    Rataccess
    Kispad


    Hozzászólások száma : 280
    Join date : 2010. Dec. 23.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Rataccess Kedd Júl. 05, 2011 4:02 pm

    ferninho írta:
    Teljesen pártatlanul vizslgáltam át a munkákat és R89 munkáiban többször is felfedeztem egyedibb, ötletesebb megoldásokat, de összességében nem tudtam eldönteni melyik sig lett szebb és ugyan ez az aváknál. Az apró részletek, apró grafikai megoldások billentették R89 felé a mérleget.
    Valami ilyesmire értettem ezt a profibb, minöségibb munkát, de ez se pontosan az ami miatt így döntöttem, de valami ehhez hasonló.

    Ezt jól megfogalmaztad, nekem is bejön Patrik sige, nagyon hangulatos cucc, de pont ezek miatt voksoltam R89-re... Remélem azért nincs harag Smile
    avatar
    Vendég
    Vendég


    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Vendég Kedd Júl. 05, 2011 11:30 pm

    én egyből levettem, hogy ferninho hogyan érti a dolgot. elég régóta ismerem, ezzel együtt tudom a szavahihetőségét és a mikéntjét is. most a bele fektetett munkát pedig nem úgy értette, hogy valaki 30x szerkeszti vagy 1x sem. mondom mindezt úgy, hogyha nekem kell szavaznom, amiatt, mert patrik többet hozott ki magából, mint R89, patra szavaztam volna. de ez mindegy. ez egy verseny, én eltűrtem azt, hogy kértem haladékot, b*sztam kapni, feljövök ide, és már sehol nem vagyok a versenybe. sok sikert kívántam mindenkinek, és most is kívánok!
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Kidb Szer. Júl. 06, 2011 12:34 am

    Az a baj Patrik, hogy nagy a különbség köztetek. Ha szimplán csak a munkákat nézzük akkor sima R89 győzelem. De ferninho és én is azért bizonytalanodott el, mert R89 magához képest gyengét hozott (félig készet). Nekem továbbra sem tetszik a stílus amit csinálsz és hogy ugyanazt a feliratot használod (nem a személyed miatt hanem egyébként se). Ettől függetlenül értékeltem, hogy nem adtad fel és az eddigiekhez képest kidolgozott munkát adtál be. De az indoklásomban is láthatod, hogy igazából R89-et akartam ösztönöni. Neked még nem ő az ellenfél. Részemről ennyi. Sose tudunk úgy szavazni, hogy az mindenkinek tetszen. Úgy gondolom valamennyire elfogadjátok a véleményem ezért írtam ilyen sokat. Ne add fel, mert látszik a fejlődés.

    off: Ha már így belejöttem, akkor szeretném kérni ne írjátok már oda minden munkához, ez úgyse fog senkinek tetszeni, de azért berakom. Majd eldönti mindenki magában, hogy tetszik-e vagy nem és ezt meg is mondja-e. Engem nagyon idegesít. Kösz.
    matteo
    matteo
    NFT


    Hozzászólások száma : 1011
    Join date : 2010. Dec. 23.
    Age : 30

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by matteo Szer. Júl. 06, 2011 3:10 am

    off: Ha már így belejöttem, akkor szeretném kérni ne írjátok már oda minden munkához, ez úgyse fog senkinek tetszeni, de azért berakom. Majd eldönti mindenki magában, hogy tetszik-e vagy nem és ezt meg is mondja-e. Engem nagyon idegesít. Kösz.

    Ezaz engem is idegesít Embarassed Laughing
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 7:18 am

    engem csak az idegesített fel, hogy kb patrikkal 50000x megszerkesztette a képet, hogy így jó lesz, - aztán azér, mer kibaszott engem chatből kb 3x szónélkül, majd patrik szólt crackednek hogy mizu - akkor megváltozott a véleménye. érdekes Very Happy de mind1 nem pörgök rajta fiatal vagyok még én az ilyenekhez. Very Happy
    avatar
    Vendég
    Vendég


    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Vendég Szer. Júl. 06, 2011 7:23 am

    HAJRÁÁÁ MUUUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 7:26 am

    Köszi Victor. Smile én csak annyit kérek ferninho-tól, hogy zsűrizésnél tegye azt félre, amiket én itt elmondtam.. Smile
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 11:16 am

    öööööööö am akkor olyan játékosrol kell készíteni, aki pl. a Brazil bajnokságban, vagy Argentinban játszik? Very Happy
    Laci'
    Laci'
    Admin


    HGFX Rank : 4
    Hozzászólások száma : 2089
    Join date : 2010. Dec. 24.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : Kolozsvár

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Laci' Szer. Júl. 06, 2011 11:20 am

    igen
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 11:25 am

    köszi cracked. Very Happy Razz
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by ferninho Szer. Júl. 06, 2011 11:57 am

    Murányi, te mégis miröl beszélsz????
    te tényleg ennyire buta vagy? vagy csak megjátszod magad?
    gondolkozz már miket irkáltál össze....
    ja és én kérek elnézést, hogy segíteni merészeltem Patriknak, hogy minél jobb legyen a sige.... én kérek bocsánatot....
    és aki ismer egy kicsit is így neten keresztül, tudja hogy ilyen hülyeségeken nem szoktam fennakadni, ezek egyáltalán nem befolyásolnak semmiben, föleg úgy hogy eme eset elött lemondtam a chat modi jogról Csaninál, de ö nem tudta ezt elvenni és nem is akarta.... egyáltalán nem ragaszkodtam ehhez a chatmodis dologhoz... csak egy kis háttérinfo....

    amit te itt lemüvelsz pár napja az már nekem is sok.... nagyon sok...
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 12:08 pm

    miér mit művelek én itt? :DDDD arra azért kiváncsi lennék. :DDD ja és nem játszom meg magam, de azért tényleg faszság volt patrikkal megcsniáltatni úgy a képet hogy neked tetszik... Smile
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by ferninho Szer. Júl. 06, 2011 1:45 pm

    de azért tényleg faszság volt patrikkal megcsniáltatni úgy a képet hogy neked tetszik...
    te tényleg buta vagy......
    ha nem érted miért mondtam ezt, ezután a hozzászólásod után kérdezz meg egy-két értelmes usert, szerintem elmondják neked ök is....
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 1:47 pm

    én vagyok a buta azért, mert kibasztál patrikkal? Very Happy:DA:SD:DSD:SSD azzsíírr
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by ferninho Szer. Júl. 06, 2011 2:55 pm

    ember, én komolyan sajnállak, hogy nem vagy képes észrevenni magadat....

    amúgy írj megint valami frappáns választ, úgyis a tiednek kell lennie az utolsó szónak....
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Murinho Szer. Júl. 06, 2011 2:56 pm

    és azzal mivan, hogyha nem szólunk, akkro rám szavazol meg meggondolod patrikot? Very Happy vagy az már felejtős? :DDDD mind1 én itt befejeztem.
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by ferninho Szer. Júl. 06, 2011 3:15 pm

    te tényleg nem nagyon tudod fejben összerakni itt a dolgokat....
    ennél már csak azt sajnálom jobban, hogy sikeredett lesüllyednem a te szintedre.....
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Kidb Szer. Júl. 06, 2011 10:09 pm

    Na most már jó lenne ha összefoglalná valaki mi van. Mi volt a chaten?
    R89
    R89
    Elite Designer


    HGFX Rank : 2
    Hozzászólások száma : 495
    Join date : 2010. Dec. 31.
    Age : 34

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by R89 Csüt. Júl. 07, 2011 3:48 am

    engem is érdekelne.
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by ferninho Csüt. Júl. 07, 2011 4:43 am

    egyik része
    elöször is úgy kezdödött, hogy cracked vmi oknál fogva lemondott az admin jogról
    szóba jött ez a chat modiság. cRacKed adott nekem egy ilyen chat modiságot.
    Patrik mondta crackednek, hogy mi ez hogy csak így lemond, meg még hogy így is rangokat oszt. ( Patrikkal ebbe egyet is értek).
    Egy kis idö elteltével, miután megbeszélték cRacKeddel visszakaptam ezt.
    crackeddel szórakoztunk ezzel. az a hülye mindig törölte az összes üzenetet.... Patrik már kész volt akkor... Very Happy de már engem is zavart. akkor este még nem volt ebböl probléma.
    akkor nekem itt kimaradt 1 nap
    következö napon mondtam Csaninak hogy nem kell ez nekem, de ö nem tudta ezt elvenni. innen már full poénnak vettem ezt.
    emlékeim szerint ezek után beszéltem chat-en Patrikkal kettesben, erre jött Murinho. kétszer kikickeltem mielött írt volna vmit... ez poén akart lenni, nem jött össze...
    ezek után Patrik benyögte hogy szól crackinak, hogy majd ö elveszi ezt [amiröl ezelött lemondtam Csaninál]... lesarkitva a dolgokat azt mondtam, hogy ha nem szólnak crackinak akkor Murira szavazok meg Patrikot meggondolom.
    rám szavazol meg meggondolod patrikot?
    most ez már utódlag ki is derült, hogy így is történt, mert ebben már akkor biztos voltam... ez nem is volt egy akkora titok, többször is írtam, hogy nem tudok dönteni... Murinhoé volt szvsz a legegyértelmübb... a többi kettön gondolkoztam.... szóval ezzel nem vittél be végzetes ütést murinho....

    Végül elvette cracki ezt a rangot és murinho és Patrik is azt írta itt, hogy ez engen befolyásollt a döntésben.... erre mondtam, hogy mi a kuki van???

    a másik része. Patrik csinált a versenyre valami ratyi avát, mondtam, hogy ez kuka. belinkelt még néhány avát, mondtam neki, hogy a Nistelrooy-os faxa lett.
    sigböl is belinkelt 3-at, mondtam,hogy ez a kék Villás faxa lett. na de volt rajta böven javítani való.Ezeket mondtam Patriknak , hogy miket javítson
    Elkészült kb. 6-7 verza mire azt mondtam, hogy ez faxa lesz.
    Patrik a végén kitalálta, hogy ez ratyi és csinál 1 újat.Mondtam hogy ne csináljon mert jó lett, tetszik is. kimaradt ugyebár nekem 1 nap és azt láttam a szavazás napján, hogy Patrik nem csinált újat. Nem is lett volna érdemes mert ezeknél szvsz úgyse tudott volna jobbat. azt még hozzá kell tennem hogy Patrik küldött 1 pü-t a határidö lejárta elött 4 perccel , hogy melyik avát nevezze, mert csinált a Nisyt-sre 1 feliratot de az szvsz nem nézett ki jól.
    Ezek után meglettem támadva, hogy miért szopattam szegény Patrikot... amikor én segítettem neki...

    Próbáltam különszedni a két részét, nem tudom mennyire sikerült Smile
    ha vmi fontosat kihagytam volna pótold ki Murinho.
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Kidb Csüt. Júl. 07, 2011 5:03 am

    Anyám... Vihar egy kanál vízben...
    matteo
    matteo
    NFT


    Hozzászólások száma : 1011
    Join date : 2010. Dec. 23.
    Age : 30

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by matteo Csüt. Júl. 07, 2011 5:06 am

    Én nem akarok beleszólni sem, meg pártatlan vagyok, de az nem tudom miért olyan nagy szám ha valaki csinál 4-5 verziót a munkájából. Azért kelljen rá szavazni? Én is beláttam, hogy Murié jobb munka volt, pedig 4 siget csináltam a versenyre, nem 4 verziót. Abból szerintem a legjobbat neveztem de az sem volt elég.
    Nem kaptok ezért a versenyért lófaszt sem. Ez csak egy játék. Ha ennyire komolyan veszitek akkor hagyom az egészet a picsába mert csak veszekedés lesz minden körben. Ne legyünk már ennyire óvodások könyörgöm...



    R89
    R89
    Elite Designer


    HGFX Rank : 2
    Hozzászólások száma : 495
    Join date : 2010. Dec. 31.
    Age : 34

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by R89 Csüt. Júl. 07, 2011 6:37 am

    matteo +1 . én is így gondolom, és amit még gondolok: nem kellene szerintem verseny előtt megbeszélni FŐLEG a zsűrivel , meg püben a zsűrinek küldözgetni hogy akkor most ez a sig vagy az a sig legyen, mert aztan ez lesz belőle. hogy szegény ferninho azt mondta patriknak hogy szép lett de mégsem rá szavazott. szerintem nem a zsűrivel kéne megbeszélni, rakd be szépen az aláírás topicba aztan ott meg lehet szerintem kérdezni hgoy melyiket érdemesebb nevezni egy adott versenyre.
    matteo
    matteo
    NFT


    Hozzászólások száma : 1011
    Join date : 2010. Dec. 23.
    Age : 30

    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by matteo Csüt. Júl. 07, 2011 7:14 am

    Így van. Elég sportszerűtlen dolog.

    Ajánlott tartalom


    HGFX B.// Chat - Page 6 Empty Re: HGFX B.// Chat

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 12:55 pm