Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


4 posters

    VOTING -Round 2

    Laci'
    Laci'
    Admin


    HGFX Rank : 4
    Hozzászólások száma : 2089
    Join date : 2010. Dec. 24.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : Kolozsvár

    VOTING -Round 2 Empty VOTING -Round 2

    Témanyitás by Laci' Hétf. Júl. 04, 2011 2:19 pm

    Megkérjük a 3 zsűritagot, Ferninhot, Rataccesst és Kidb-t hogy döntsék el a párharcokat, szerinteük ki legyen a győztes. Úgy hogy pl az első szavazó azt írja a meccsre h 1-0 xnek és a következő 1-1 és így tovább.Arra kérjük a szavazókat, hogy egy nagyon rövid elemzést írjanak döntésük és választásuk mellett. Szóval.

    1. Máté vs Murinho
    Máté munkái: sig, avatar
    Murinho munkái: sig, avatar

    2. Patrik vs R89
    Patrik munkái: sig, avatar
    R89 munkái: sig, avatar

    3. czier vs pongracz
    czier munkái: sig, ava
    pongracz munkái: sig, ava



    Mehet a szavazás!


    A hozzászólást cRacKed összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 06, 2011 6:06 am-kor.
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    VOTING -Round 2 Empty Re: VOTING -Round 2

    Témanyitás by Kidb Kedd Júl. 05, 2011 5:36 am

    Máté vs Murinho 0-1

    sig: Nekem mindkettő tetszik. Ötletesebb Murinho munkája ezért ezt nálam ő nyerte.

    ava: Egyik se a stílusom. Máté erősítette a színeket, Muri visszavette. Döntetlenszagú.

    Murinho de tényleg csak paraszthajszállal.

    Patrik vs R89 1-0

    sig: Patrik hozta a szokásos stílusát. Jó a beolvasztás, de egybefolyik az egész. Pedig most meg lehetett volna fogni R89-et mert ő se vitte túlzásba. Jók a vágómaszkok, de üres a háttér és feliratból is tud jobbat.

    ava: Patriknál szép a szín és ha még egy pofás feliratot is dob rá, akkor fölényesebb a győzelme. Ezt nálam enélkül is vitte.

    Nehéz a dolgom. Én most Patriknak adom ezt a kör, ezzel is ösztönözve R89-et nagyobb erőbedobásra.

    czier vs pongracz 1-0

    sig: Nagyon tetszik mindkét munka. czier hozta a szokásos munkáját. Ötletes, jók a színek, a felirat is rendben. pongracz megfogadta a tanácsokat és nagyon szép siget készített. Tetszik a felirat is és az összkép is.

    ava: cziernél nem tetszik a fehér fény a felső sarokban, ezen kívül jól néz ki. pongracz munkája nekem túlságosan sötét.

    A legnehezebb ebben a dolgom. Színvonalas munkák készültek. Mindkettőjüknek van esélye továbbjutni. Örülök, hogy nem nekem kell a végén döntenem közülük.
    Rataccess
    Rataccess
    Kispad


    Hozzászólások száma : 280
    Join date : 2010. Dec. 23.

    VOTING -Round 2 Empty Re: VOTING -Round 2

    Témanyitás by Rataccess Kedd Júl. 05, 2011 10:19 am

    Máté vs. Murinho 0-2

    Az avák közül egyértelműen Murinhoé tetszett jobban, a signél már nehezebb volt a döntés. Végül azért döntöttem Murinho mellett, mert láthatóan a sigeknél is az övében van a nagyobb meló, összeszetettebb a koncepció - míg Máté munkáját a fény/színbeállításokon kívül a C4D-nek kéne eladnia.

    Patrik vs. R89 1-1

    Ava -> holtverseny. A sigek közül R89-é jön be jobban, nagyon letisztult szép munka, talán egyedül a text nem jön be. Patriké is szép, de nekem kicsit "tucatsig" feelingje van, ide több kell (meg ne sértődj Smile )

    Czier vs. Pongracz 2-0

    Ez nálam elég egyértelmű volt, Czier képei minden tekintetben jobban sikerültek szvsz.

    Köszi a lehetőséget! Smile
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    VOTING -Round 2 Empty Re: VOTING -Round 2

    Témanyitás by ferninho Kedd Júl. 05, 2011 12:38 pm

    Máté vs. Murinho
    ava döntetlen viszont a sig egyértelműen Murinhoé
    szóval:

    Máté vs. Murinho 0-3


    Czier vs. Pongracz

    signél nálam pongracz nyert egy paraszthajszálnyival, nekem nagyon bejött ez a Cassanos sig, egyszerűen tökéletes egy kis túlzással Very Happy
    de czieré is kumma jó lett, nagyon is.
    viszont az avánál elsöprő czier győzelme, sokkal jobb lett mint pongraczé.Sajnáltam is egy kicsit, hogy ilyet küldött be pongracz, mert ha összehoz egy értelmeset akár pongracz is nyerhetett volna, de így egyértelmű czier győzelme.

    Czier vs. Pongracz 3-0


    Patrik vs. R89

    szabjátok meg magatokat és egymást...
    nehéz volt döntenem sőt nem is nagyon tudok...
    ava: Terry-s kumma szép.... nagyon. Nisty-s kumma szép... nagyon.
    igazából nehezen tudtam itt dönteni nagyon...
    viszont azért viszi az avás kört R89, mert ezen látszik, hogy egyszerűen profibb az egész munka, minőségibb, de nem tetszik jobban, mint Patriké ezt meg kell jegyeznem.

    sig: ugyanaz mint az ava...
    profibb R89-é, jobb maga a kivitelezés, de itt sem tudom azt mondani, hogy Patriké nem tetszene annyira, mint R89-é...

    nálam ez kinézetre döntetlen lenne, viszont a sig mögötti munka minősége miatt R89-nak kell adnom a továbbjutást jelentő 1 pontot.
    Lehet hogy kumma hülyén hangzik ez a magyarázat, de nem tudom jobban kifejezni magam.Minőségibb, profibb R89-é.Ez döntött nálam, semmi más...

    Patrik vs. R89 1-2

    Ajánlott tartalom


    VOTING -Round 2 Empty Re: VOTING -Round 2

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 09, 2024 6:32 pm