Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Kedd Szept. 20, 2011 1:11 pm

    lehet a színekkel van 1 kis gond meg felírattal de a felírat az eredeti Smile
    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Genkill
    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Kedd Szept. 20, 2011 1:39 pm

    semmi reakció? Smile
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Tibi Kedd Szept. 20, 2011 2:03 pm

    jaj ne, 1 órán át nem kaptál rá választ Very Happy szörnyű Razz
    Színek, fények klafák. a képből kihoztad amit kellett. text lehetne jobb is. mondjuk egy nagyobb a baloldali és a középső között. de mind1. szép
    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Kedd Szept. 20, 2011 2:05 pm

    jó na xD csak azt hittem jönnek majd a lehordó kommentek h fúúúj nem jó meg stb xDD am a text az direkt oan és direkt ott van mert am fekete hátteres és középes szarul nézne ki Very Happy és köszi Smile
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Tibi Kedd Szept. 20, 2011 3:36 pm

    gondoltam hogy nem véletlenül került oda Very Happy
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Patrik017 Szer. Szept. 21, 2011 12:19 am

    egyáltalán nem értek egyet Tibivel.
    nekem ez nagyon nem tetszik.a minősége szerintem nagyon rossz,nekem a színek sem,meg a méret sem,és a felirat sem tetszik.
    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Szer. Szept. 21, 2011 5:51 am

    háhá xD mindig van vki Very Happy patrik erre annyit tudok mondani hogy nem vagyunk egyformák Very Happy Very Happy nekem is vannak oan képeid amik nem tetszenek meg van 1-2 ami meg igen Very Happy
    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Szer. Szept. 21, 2011 5:53 am

    am meg sztem nem lesz egy képem sem tökéletes mert lesz mindig vki aki hibát talál benne vagy nem tetszik neki szóval csak ennyit akartam xD nekem tetszik és még pár embernek neked nem hát na Very Happy
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Tibi Szer. Szept. 21, 2011 7:00 am

    Hát ez van. Patrik elmondta hogy minden szar rajta, de azt nem hogy mivel lehetne jobb. Szóval nem jutottál előrébb csak tudok hogy van akinek nem tetszik.
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Patrik017 Szer. Szept. 21, 2011 8:24 am

    akkor kötekedjetek,meg személyeskedjetek tovább,azzal előrébb kerül, és a kép is jobb lesz.


    nekem is vannak oan képeid amik nem tetszenek meg van 1-2 ami meg igen
    de jézusom.
    sírtok ha nem kaptok kommentet.egy óra alatt nem ír senki,már jön a az újabb post, aztán ha kommentel valaki ez van.nem személyes dolog hogy nem tetszik.ha czier csinálja ezt a képet akkor is ez a véleményem, ha Kidb akkor is.vannak képeim amik nem tetszenek neked?és? ez most hogy jött ide.Én nem a te képeidről beszéltem, hanem konkrétan erről a képről.

    Tibi, ha semmi nem tetszik rajta,felesleges rajta változtatni.Mert az azt jelenti hogy kb újra kéne csinálnia az egészet, azt meg úgysem fogja, inkább csinál másika.
    am meg sztem nem lesz egy képem sem tökéletes mert lesz mindig vki aki hibát talál benne
    addig nem lesz tökéletes képed amíg csak a pozitív visszajelzésekkel foglalkozol.
    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Szer. Szept. 21, 2011 9:16 am

    Patrik017 írta:akkor kötekedjetek,meg személyeskedjetek tovább,azzal előrébb kerül, és a kép is jobb lesz.


    nekem is vannak oan képeid amik nem tetszenek meg van 1-2 ami meg igen
    de jézusom.
    sírtok ha nem kaptok kommentet.egy óra alatt nem ír senki,már jön a az újabb post, aztán ha kommentel valaki ez van.nem személyes dolog hogy nem tetszik.ha czier csinálja ezt a képet akkor is ez a véleményem, ha Kidb akkor is.vannak képeim amik nem tetszenek neked?és? ez most hogy jött ide.Én nem a te képeidről beszéltem, hanem konkrétan erről a képről.

    Tibi, ha semmi nem tetszik rajta,felesleges rajta változtatni.Mert az azt jelenti hogy kb újra kéne csinálnia az egészet, azt meg úgysem fogja, inkább csinál másika.
    am meg sztem nem lesz egy képem sem tökéletes mert lesz mindig vki aki hibát talál benne
    addig nem lesz tökéletes képed amíg csak a pozitív visszajelzésekkel foglalkozol.

    de most ajj félreérted nem sértésként mondtam meg semmi személyes nem volt csak megosztottam amit gondolok és nem akartam ezzel semmi rosszat. meg most figyelj igazad van elismerem. de most ez nem sírás meg semmi ez csak egy fajta vélemény kinyilatkoztatás, érted? ha esetleg vmi oat írtam v vmi akk bocs.
    Laci'
    Laci'
    Admin


    HGFX Rank : 4
    Hozzászólások száma : 2089
    Join date : 2010. Dec. 24.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : Kolozsvár

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Laci' Szer. Szept. 21, 2011 12:12 pm

    Nem olyan rossz ez. Szerintem az a legnagyobb gond hogy ott az a nagy fehér üres tér. Azt ajánlom hogy adjál hozzá pár grunge textúrát, még passzolna is a kép stílusához és akkor még egy ütős textel meg még pár sötétítő meg szín effektel nagyon jól nézne ki. Folytasd csak
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Kidb Szer. Szept. 21, 2011 12:21 pm

    Én se érzem gáznak. De tényleg nagyon vonzza a szemet a fehér rész. A figurák színei jók. De az is igaz, hogy volt már jobb munkád is. Csak így tovább.
    dawenine25
    dawenine25
    Kispad


    HGFX Rank : Új
    Hozzászólások száma : 326
    Join date : 2011. Aug. 12.
    Age : 29
    Tartózkodási hely : Szerencs

    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by dawenine25 Szer. Szept. 21, 2011 3:17 pm

    köszi és már megvan a javítás Smile holnap postolom mert még alakítgatok rajta viszont a felíraton nem változtatok Very Happy azt megakarom tartani Very Happy

    Ajánlott tartalom


    Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO Empty Re: Generation Kill [Gyilkos Megszállás] HBO

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Hétf. Május 13, 2024 9:25 am