Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


4 posters

    VOTING -Round 1

    Laci'
    Laci'
    Admin


    HGFX Rank : 4
    Hozzászólások száma : 2089
    Join date : 2010. Dec. 24.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : Kolozsvár

    VOTING -Round 1 Empty VOTING -Round 1

    Témanyitás by Laci' Szer. Jún. 29, 2011 2:15 pm

    Megkérjük a 3 zsűritagot, Ferninhot, Rataccesst és Kidb-t hogy döntsék el a párharcokat, szerinteük ki legyen a győztes. Úgy hogy pl az első szavazó azt írja a meccsre h 1-0 xnek és a következő 1-1 és így tovább.Arra kérjük a szavazókat, hogy egy nagyon rövid elemzést írjanak döntésük és választásuk mellett. Szóval.

    1. Csani vs Máté
    Csani munkái: avatar, sig
    Máté munkái: avatar,
    sig

    2. Murinho vs Laki
    Laki nem postolt munkát, tehát a mérkőzés győztese Murinho

    3. Patrik vs Laci
    Patrik munkái: avatar, sig
    Laci munkái: avatar, sig

    4. R89 vs Victor
    Victor nem postolt munkát, tehát a mérkőzés győztese R89

    5. czier vs Godlike01
    Godlike01 nem postolt munkát, tehát a mérkőzés győztese czier

    6. pongracz vs Tibi
    pongracz munkái: avatar, sig
    Tibi munkái: avatar, sig

    Mehet a szavazás!


    A hozzászólást cRacKed összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 30, 2011 3:22 am-kor.
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    VOTING -Round 1 Empty Re: VOTING -Round 1

    Témanyitás by ferninho Szer. Jún. 29, 2011 3:10 pm

    1. Csani vs Máté
    avatar: Csanié egyáltalán nem jön be, nem látok benne semmi extrát...
    ott van Abidal meg a jobb felsőbe valszeg megjelent Jézus azért van ott az a fehér fény....
    aztán Mátéjétól se esett le az állam, de azért ez egyértelműen szebb és egyszerűen jobb ránézni.Sőt tetszik, de ez se egy nagy Was ist das...

    sig: Teljesen más a két sig stílusa.Míg az avánál Máténak bejött ez a fekete-fehér, de Csaninak sztem ez nem jött be a signél.
    Egyszerűen ehhez a sighez rosszul áll a fekete-fehér Bojan, színesben szvsz jobb lett volna.Ettől eltekintve szép lett.

    Máté sigje szép lett.Ebben a stílusban nem lehet sokkal jobbakat csinálni, egyedül a felirat lett picit gázos, de ez még belefér, meg nem olyan vészes azért.

    Szóval nálam egyértelműen Máté nyert.

    Csani vs Máté 0-1

    2. Patrik vs Laci

    ava: Laci avája szép lett, jól is néz ki,de Patriké egyszerűen szenzációs lett... Egyszerűen hibátlan.Ehhez csak gratulálni tudok.
    Amúgy arról a képről amiről Laci avát csinált mindig egy strucc jut az eszembe...De ez most lényegtelen.

    sig: Lacijé nagyon jól sikerült, szép munka lett, nagyon szép.Egyedül Chicharito homlokán levő szürke vonal zavar.
    Patriké szvsz egy kicsit egyedibre sikerült.Itt legjobban a United címerben levő fehér háttér zavar, azt kiszedhetted volna, meg a felirat se tetszik annyira... de tetszik maga az elgondolás és szép is lett, ha nem kezdem el részletesen átvizsgálni.

    szóval az avája Patriknak lett jobb, míg a sigje Lacinak...
    nehéz döntés előtt álltam... és végül az döntött, hogy Patrik avatarja jobban megfogott, mint Laci sigje.Egyszerűen szenzációs lett az az ava.Ha lehetett volna X-et mondtam volna, de így Patrikot hoztam ki győztesnek.

    Patrik vs Laci 1-0

    3. pongracz vs Tibi

    ava: pongraczé szódával elmegy, de Tibijé még abszinttal se... Ha meghúznák egy ilyet ez még akkor se tetszene.... és a felirat széle sincs lesimítva ami nagyot ront az aván....

    sig: pongraczé, hát így jó meg minden de semmi extra, de kellemes ránézni, viszont a felirat nem jön be.
    Tibi sigje meg érdekes lett.Még a háttér, meg maga Villa jól is sikerült, de a feliraton semmi plusz nincs, ilyet painttel is rá lehet rakni, kellett volna rá egy kis effekt.
    Viszont: mi az a kék vonal?Öcsém rajzolt ilyet a matek füzetembe amikor még 3 éves volt..., nem rossz ötlet meg azért nem is olyan vészes de jobban is kivitelezhetted volna.

    pongracz vs Tibi 1-0

    No remélem nem bántottam meg senkit.
    Őszintén leírtam a véleményem és így is fogom a továbbiakban is tenni.

    Szóval összegezve:

    1.Csani vs Máté 0-1

    2.Patrik vs Laci 1-0

    3.pongracz vs Tibi 1-0



    Rataccess
    Rataccess
    Kispad


    Hozzászólások száma : 280
    Join date : 2010. Dec. 23.

    VOTING -Round 1 Empty Re: VOTING -Round 1

    Témanyitás by Rataccess Szer. Jún. 29, 2011 4:40 pm

    1. Csani vs. Máté 0-2
    A két avatar között nem igazán tudnék dönteni, a sigek közül viszont Máté műve tetszik jobban. Egyben van a dolog, jók az effektek Pedro körül, szép a felirat is. Talán a háttér nem az igazi, ez a karcos megoldás szvsz. annyira nem passzol a sig "stílusához". Csani sige is jó (egy fasza feliratot még elbírna), de a másik egy fokkal jobb.

    2. Patrik vs. Laci 2-0
    Az avák itt is egyenrangúak - igaz Patrikének jobb alsó részén van valami kis hiba, mintha egy keretdarab lenne, nem tudom szándékos-e.
    Sig: Patrik sige ütős lett, bár szerintem kicsit kisebben jobban mutatna + a text lehetne jobb is. Laci munkája annyira nem jön át - olyasmi a stílus mint Mátéjén, de a színek szerintem nem az igaziak + nem áll annyira össze a háttéren a színes cucc. A render szép lett... Nagy nehezen összesítve az erényeket/hátrányokat, végül Patrikra esett a választásom.

    3. pongracz vs. Tibi 2-0
    Tibi avája jobban bejön, viszont a sige nekem nem tetszik, nem jön be ez a style... A fontválasztás nem túl szerencsés. Pongráczé viszont ütős lett, így a győztes is Ő nálam!
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    VOTING -Round 1 Empty Re: VOTING -Round 1

    Témanyitás by Kidb Csüt. Jún. 30, 2011 12:15 am

    Igazából ennek már nincs jelentősége max a vélemény miatt:

    Csani Vs Matteo 0-3

    ava: Csaniéban semmi extrát nem látok, tud ő jobbat is. Matteoé sincs túlcsicsázva de ha választani kell nekm jobban tetszik.

    sig: Nem titok, hogy én a Matteo féle sigeket nagyon szeretem (az utóbbi időben tőbb ilyet is csináltam). Csanié félig késznek tűnik nekem és nagyon hiányzik egy szép felirat is róla.


    Patrik Vs Laci 2-1

    ava: Nekem Lacié tetszik jobban. Van benne ötlet és bár a rózsaszín kicsit buzis, de nálam simán ő vitte ezt.

    sig: Patriknál nem tetszik, hogy a lángcsóva messze van a jobb kéztől. A felirat egész jó viszont a logó nagyon nem jön be nekem. Lacinál hasonlót tudok írni mint Máténál. Egy kicsit még raktam volna a sárgás fényből a dereka felé is valahova, akkor még szebb lenne. A felirat teljesen rendben van.

    Pongracz Vs Tibi 3-0

    ava: Én se vagyok elájulva egyiktől se. Mindketten csináltatok már jobbat is. Igazából itt nálam egy paraszthajszállal Pongracz nyert.

    sig: Pongracz megfogadta a tanácsom és leszedte a háromszöget. Így sokkal jobban néz ki. Jó a felirat és bár egy picit zavar, hogy csak egy helyen van a sárgás fény (a derekánál hiányzik nekem) szépen összeállt. Tibinél az a bajom, hogy nagyon össze- vissza az egész. Nem látom a koncepciót. Talált egy hátteret rárakott egy rendert egy kis fény és pont. Egy kis mixelés hiányzik.

    Gratulálok mindenkinek, mert szépen dolgoztatok. Csak így tovább még a kiesettek is.

    Ajánlott tartalom


    VOTING -Round 1 Empty Re: VOTING -Round 1

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:36 am