Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+8
Csani
Kidb
matteo
Laci'
pongracz
Murinho
Patrik017
Tibi
12 posters

    Sportok

    avatar
    Vendég
    Vendég


    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Vendég Csüt. Júl. 14, 2011 8:55 am

    ugyanezt mondtam. de hogy ilyet mondtam volna, hogy csak akkor tartanám többre ha olyan szinten lenne? biztoshogynem, vagy elgurult a gyógyszer Shocked
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Csüt. Júl. 14, 2011 8:59 am

    "legjobbak közül átlag. nekem onnan emelkedik ki Ronaldinho, CR, RC, Messi például."

    Akkor én értettem rosszl.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Vendég Csüt. Júl. 14, 2011 9:02 am

    félreértelmezted, én ebből azt nem tudom kivenni. ebből azt veszem ki, hogy robinho átlag, a többiek akiket felsoroltam azok nem. Very Happy de egy véleményen vagyunk, ez kiderült Cool Wink
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Vendég Csüt. Júl. 14, 2011 9:12 am

    http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/arsenal-fabregas-euromilliokrol-is-lemondana-hogy-barca-jatekos-legyen-2086038

    egyem a szívét. így nem kell majd a barca ellen eladnia a saját tizenhatosa előterében 3x a labdát Laughing
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Pént. Júl. 15, 2011 3:21 am

    Amúgy örülök..:
    Victor írta: ... az egy kis felfuvalkodott szar.
    (...)
    Victor írta:A többi sztár, akiket Robinhóval egy lapon emlegetek kb. az Kaká, Deco stb stb.
    Most akkor Kaká meg Deco is egy szar?bebazna.
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Pént. Júl. 15, 2011 3:25 am

    Deco és Kaká fénykorában Robinhonál ezerszer jobb volt.
    Fabregas 3 millióról mondana le, de még nem hallottam azt nyilatkozni, hogy szeretnék a Barcába igazolni. Azért nem, mert hálával tartozik Wengernek amiért nem tudom hány évesen egy csőd közepén álló klubtól megvette egy jó Arsenalba és nem tudom hány éve alapembere és csk-ja az Arsenalnak. Ezt nem lehet annyival elintézni, hogy köszi mindent de most megyek kevesebb pénzért focizni a Barcába mert ott vannak a haverok Very Happy. Az a helyzet, hogy a haverok nem fogják fel, hogy egyenlőre nincs neki hely. Mert most kapott szerződést Thiago akibe rengeteg fantáziát látok ezért nem szabad elengedni.
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Pént. Júl. 15, 2011 3:31 am

    Tibi írta:Deco és Kaká fénykorában Robinhonál ezerszer jobb volt.
    Victor mondta hogy nála Robinho ilyenekkel van egy lapon..előtte meghogy átlag..azért na..Kakának befigyel egy aranylaszti.

    Fabregas 3 millióról mondana le, de még nem hallottam azt nyilatkozni, hogy szeretnék a Barcába igazolni. Azért nem, mert hálával tartozik Wengernek amiért nem tudom hány évesen egy csőd közepén álló klubtól megvette egy jó Arsenalba és nem tudom hány éve alapembere és csk-ja az Arsenalnak. Ezt nem lehet annyival elintézni, hogy köszi mindent de most megyek kevesebb pénzért focizni a Barcába mert ott vannak a haverok . Az a helyzet, hogy a haverok nem fogják fel, hogy egyenlőre nincs neki hely. Mert most kapott szerződést Thiago akibe rengeteg fantáziát látok ezért nem szabad elengedni.
    hagyjad már Fabregast..töketlen idióta.
    ha annyira a Barcába akarna menni és tökös lenne már rég szólt volna Wenger apónak hogy lépni akar..vagy annyival nem tiszteli meg?hogy elmondja mi a pálya? Hagyjuk már Fabregast..
    A nagy haverjainak is innen küldök egy hatalmas gratot...hát felhúznak egy Barca mezt egy nem is abban a csapatban játszó emberre?Jó lehetett nézni egy Arsenal szurkolónak,biztos ugyanúgy hisznek azóta Fabregasban, talán belekellett volna gondolnia kicsi Piquének hogy mit is csinál..meg amióta láthatóan alibizik a katalánok ellen...(mmint cesc)
    omg.
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Pént. Júl. 15, 2011 3:38 am

    Igen elég undorító volt a mezfelhúzás. Minden Barca játékos szeretné ha Fabregas a Barcába igazolna, és a vezetőség is mindent megtesz. Fabregasról is azt mondják a csapattársai, hogy el akar menni. De amíg nem halljuk a saját szájából mondani a sajtó előtt, hogy menni akar, addig nem hisszük el.
    De gondolj bele, ha ezt megtenné, mindenki lázongana és sokan megutálnák. Nem teheti ezt sem a szurkolóival, sem a csapat tagjaival, vezetőséggel!
    Az egy dolog, hogy évről évre emelik a fizetését és még bónuszokat is kap, de a szurkolóktól, Wengertől rengeteg támogatást kapott aminek meg is lett a következménye: Az Arsenal vezére lett.
    De hiába minden, ha nem nyernek évről évre semmit. Ebbe belefásul az ember és elmegy mindent leszarva Very Happy
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Pént. Júl. 15, 2011 3:45 am

    Nem fogja kimondani szerintem,ezért mondom hogy töketlen.Nem lázadnának,mert ígyis pontosan tudja mindenki hogy a Barcába akar menni, nem érne senkit meglepetésként, szerintem nem is lázadnának.Nézd meg pl a nagy vezért a Camp Nous meccsen,amikor a kis Wilshere is tudja hogy nem lehet ott cselezgetni még egy megye 2-es csapat ellen sem,nem hogy a Barcelona ellen.Ráadásul,felelőtlenül,sarokkal,még hogy a csapattársait is meglepje...

    mondom ha tökös lenne szólna Wengernek aki biztos nem olyan hülye hogy ne fogná fel hogy figyelj oviapu, 6-7 éve lófszt se nyertünk az emirates kupán kívül nekem ez így nem pálya...
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Vendég Pént. Júl. 15, 2011 3:46 am

    Robinho nálam emberileg felfuvalkodott szar. és kb a mostani Deco és Kaká szintre tartom, régebben Kaká és Deco fényévekkel jobbak voltak Smile
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Pént. Júl. 15, 2011 3:51 am

    nagyon ellenkezett...
    csoda hogy nem volt csók a címerre, pont nem látszik de egy másik ilyen képen még nedvességet is láttam intim tájékon mikor ráhúzták a mezt.. Very Happy
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Pént. Júl. 15, 2011 5:49 am

    Patrik amíg nem tudod milyen helyzetben van, addig ne írj ilyeneket.
    Ja és ez egy pillanat alatt készült kép, utánna rögtön levette.. De tudod mit, azt gondolsz Fabregasról amit csak akarsz, úgy sem fogod megérteni.
    Am ez jó kép Very Happy
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Pént. Júl. 15, 2011 6:04 am

    miért te már voltál ilyen helyzetben?kétlem...

    nem-nem fogom megérteni.ha annyira bírja Wengert lehetne benne annyi gerinc és korrektség hogy vázolja előtte és a média előtt hogy mi a szitu.ígyis nyilvánvaló hogy barcelonás pizsamában alszik...
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Pént. Júl. 15, 2011 6:12 am

    ...
    Mind1, én nem vitatkozom. Maradjunk annyiban, hogy végre mondhatna valamit nyilvánosság előtt is.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Vendég Pént. Júl. 15, 2011 6:48 am

    A sport.es értesülései szerint Pep Guardiola, a spanyol bajnok és Bajnokok Ligája-győztes Barcelona vezetőedzője nem számol a következő idényben Aljakszandar Hlebre, valamint két brazil labdarúgóra, Keirrisonra és Henriquére sem.

    szerintem nem meglepő. de mit szól hozzá egy barcás? Tibi?
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Pént. Júl. 15, 2011 7:25 am

    Ez nem meglepő. Hleb volt 1 évig, játszott pár meccsen, aztán a másik 2 játékossal száműzetésbe kerültek.
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Murinho Szomb. Júl. 16, 2011 10:28 am

    1. félidő DVTK - ZTE 3-0 :DDDDDDDDDDDDDDddd ÁLÉ ÁLÉÉÉÉ ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ :DDDDDDDDD
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Vas. Júl. 17, 2011 3:29 am

    Kiestek az Argentínok a Copáról. Very Happy
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Vas. Júl. 17, 2011 4:42 am

    Ja és Messi a VB után a Copán sem szerzett gólt..azért az durva.
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Vas. Júl. 17, 2011 4:48 am

    Mert ő volt az irányító. Nem a góllövés volt a dolga, hanem hogy kiszolgálja az előtte lévőket, de ha megpróbált betörni, gólt szerezni, rögtön ott lihegett a nyakában 2-3 ember. Ő remek passzokkal szolgálta ki Tevezéket csak kummára nem használták ki. Ezért is estek ki. Egyedül Messit tudom kiemelni az egész Argentin válogatottból. És miért várja el Burdisso egy 170 centis 80 kilós csatártól hogy védekezzen?
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Vas. Júl. 17, 2011 4:54 am

    A múltkor azt mondtad nem nézted a Copát akkor ezeket honnan veszed?
    amúgy pedig,irányító vagy nem irányító.Messi a világlegjobbja elvileg nem?Akkor a válogatottban miért nem lő gólt egy VBn és egy Copán,ki ne találd nekem hogy nem volt ziccere dél-afrikában.Lehet én várok tőle sokat hogy 2ekkora eseményen egy kétszeres aranylabdástól gólt/gólokat várnék.
    Én nem azt mondom hogy miatta estek ki de szerintem Argentín földön is számoltak egy-két Messi góllal...
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Vas. Júl. 17, 2011 4:56 am

    Nagyon nem érted. Kár veled beszélni erről.
    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Kidb Vas. Júl. 17, 2011 4:57 am

    Csak már az előző torna is megmutatta, hogy ha Messi irányít, akkor kb. szart se érnek. Ezért nem értem miért nem visznek el egy olyan játékost aki helyette irányít. Annyira nem ismerem az Argentínokat, de régebben Riquelme volt ez az ember. Ebben az esetben Messinek nem kellett volna 7 emberen átmenni míg a kapuhoz jut.
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Patrik017 Vas. Júl. 17, 2011 5:00 am

    Tibi írta:Nagyon nem érted. Kár veled beszélni erről.
    miért sokat várok tőle?azzal hogyha már Dél-Afrikában nem sikerült gólt lőnie akkor én úgy voltam vele hogy majd a Copán lő?ezzel sokat várok tőle?
    És egy irányítónak sincs megtiltva a góllövés.
    Csak már az előző torna is megmutatta, hogy ha Messi irányít, akkor kb. szart se érnek. Ezért nem értem miért nem visznek el egy olyan játékost aki helyette irányít. Annyira nem ismerem az Argentínokat, de régebben Riquelme volt ez az ember. Ebben az esetben Messinek nem kellett volna 7 emberen átmenni míg a kapuhoz jut.
    Pastore simán irányíthatna..mögötte Cambiasso és Mascherano. Előtte pedig Messi-Agüer-Di Maria és csákány..
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Tibi Vas. Júl. 17, 2011 5:02 am

    Kidb írta:Csak már az előző torna is megmutatta, hogy ha Messi irányít, akkor kb. szart se érnek. Ezért nem értem miért nem visznek el egy olyan játékost aki helyette irányít. Annyira nem ismerem az Argentínokat, de régebben Riquelme volt ez az ember. Ebben az esetben Messinek nem kellett volna 7 emberen átmenni míg a kapuhoz jut.

    Ennyi! Én is ezt hangoztatom. Hogy ha nincs egy Riquelme típusú játékos, akkor Messinek adnia kell a pontos passzokat, nem pedig kapnia Riquelme, Aimar típusú játékosokról
    Egy fecske nem csinál nyarat.

    Szerk: Amint láttad, kummára nem tud egyik sem irányítani. Pastore meg kevés, ezért is irányított Messi.

    Ajánlott tartalom


    Sportok - Page 10 Empty Re: Sportok

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 9:11 am