Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


4 posters

    Raul || Schalke || New style signature

    avatar
    Vendég
    Vendég


    Raul || Schalke || New style signature Empty Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Vendég Csüt. Május 05, 2011 11:03 am

    Raul || Schalke || New style signature Raulsignew

    Question Question
    Csani
    Csani
    Admin


    HGFX Rank : 1
    Hozzászólások száma : 1083
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 29

    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Csani Csüt. Május 05, 2011 11:07 am

    Nekem nagyon bejön, de told középre a render, meg az arca "too light". Laughing
    Azon kívül fergeteges, nagyon jó a háttér és a színek is. Talán a textet felhozhatnád a render mellé, középre, és még erősíthetnél is rajta, akkor fain lesz az is.
    Remélem mentettél psd-t és megpróbálod úgy, ahogy mondom, mert szerintem úgy még jobban nézne ki. Csak így tovább Wink
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Vendég Csüt. Május 05, 2011 11:20 am

    nem mentettem psd-t... de csak azért, mert nincs hely a gépen. kicsi sem. valóban jobb lenne úgy, ahogy te mondod, bár szerintem nem tu lájt. sokat bizbaszoltam vele... örülök ha tetszik. Smile
    Tibi
    Tibi
    Moderátor


    HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2891
    Join date : 2010. Dec. 22.

    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Tibi Csüt. Május 05, 2011 12:36 pm

    Mi a frászért mondod hogy nincs ihlet? Ez nagyon baró sig lenne ha javítanál 1-2 dolgon!
    Nem ismerem régebbi munkáidat de gondolom azért akarod abbahagyni mert nem tudsz vagy nem akarsz jobbat csinálni.
    R89
    R89
    Elite Designer


    HGFX Rank : 2
    Hozzászólások száma : 495
    Join date : 2010. Dec. 31.
    Age : 34

    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by R89 Csüt. Május 05, 2011 3:16 pm

    nekem is tetszik. ténleg picit tul fényes egy két helyen, de annyira nem probléma, a rendert picit bentebb hoznám, + amit én szeretek ha a render feje bubja picit tul ér a kereten, szal nem látszik az egész feje( tehát én ugy raknám de ez személyes) + szerintem ez nem a munkád, vagy akármi nagy dolog hogy huha abbahagyom, nekem sincs mindig ihletem aztan addig nem is csinalgatok, de nem tudhatod hogy a következő nap mi lesz. lehet megjön az ihlet látsz egy jo képet, aztan máris visszazökkensz. szal szerintem "hülyeség" azt mondani hogy abbahagyom.
    grat.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Vendég Pént. Május 06, 2011 12:51 am

    köszönöm a véleményeket, de mondom, főleg egészségügyi probléma. az ihlet csak másodrangú dolog
    Murinho
    Murinho
    Válogatott


    Hozzászólások száma : 1312
    Join date : 2011. Feb. 06.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Miskolc

    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Murinho Szomb. Május 07, 2011 1:36 am

    jó lett ez, csak bejjebb kéne tolni a képet, a lightot levenni az arcáról, és faja lenne nagyon Smile kiu.

    Ajánlott tartalom


    Raul || Schalke || New style signature Empty Re: Raul || Schalke || New style signature

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 11, 2024 1:22 am