Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


4 posters

    VOTING

    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    VOTING Empty VOTING

    Témanyitás by Patrik017 Szomb. Aug. 06, 2011 2:05 pm

    Nos..Itt az elődöntő.Megkérjük a zsűritagokat(ferninhot,Rataccesst és Kidbt) hogy szavazzanak és ezzel döntsenek a két döntősről a megszokott rendszerben.

    czier vs Patrik017
    czier sige
    Patrik017 sige

    Laci' vs matteo
    Laci' sige
    matteo sige

    Sok szerencsét mindenkinek!

    Kidb
    Kidb
    Elite Designer


    HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295
    Join date : 2010. Dec. 26.

    VOTING Empty Re: VOTING

    Témanyitás by Kidb Vas. Aug. 07, 2011 12:20 am

    czier vs Patrik017 0-1

    cziernél nem tetszik a bal oldali render. A többi kifogástalan és ötletes, de valami kicsi hiányzik. Patrik kár, hogy ezt nevezted, mert a másik jobban néz ki. Ettől függetlenül büszke lehetsz rá mert az egyik legszebbed. A felirat se rossz. Nehéz a döntés.

    Laci' vs matteo 1-0

    Nagyon hasonló a két stílus. A háttér jó és a felirat is. Viszont a renderrel én kicsit többet foglalkoztam volna. matteonál szép a render és a felirat viszont valamiért kicsit üresnek tűnik az egész. Még pár helyen elfért volna a vágómaszkos dolog.
    ferninho
    ferninho
    Új tag


    Hozzászólások száma : 99
    Join date : 2011. Jun. 27.

    VOTING Empty Re: VOTING

    Témanyitás by ferninho Vas. Aug. 07, 2011 4:21 am

    czier vs Patrik017 1-1
    nekem nagyon bejön ez a Rooney-s, de Patrik se szégyenkezhet, szép lett.


    Laci' vs matteo 1-1
    ez nálam egyértelmű....
    én már nagyon unom ezeket a stílusú sigeket mint Lacié... törtfehér háttér, ezen egy-két fekete "pötty", az ember mögött meg jópár darab mindenféle alakú színes cucc...
    na meg az elmaradhatatlan szivárvány "szín" is mindig megjelenik valahogy....

    míg matteoé nagyon tetszik, egyedül én annyit változtatnék rajta, hogy jobban kiemelném a szöveget.
    de nálam még így is lazán matteo nyer...
    Rataccess
    Rataccess
    Kispad


    Hozzászólások száma : 280
    Join date : 2010. Dec. 23.

    VOTING Empty Re: VOTING

    Témanyitás by Rataccess Vas. Aug. 07, 2011 5:09 am

    czier vs. Patrik017 2-1
    Indokolni igazából nehéz, egyszerűen "profibb" czier sige, bár a másik is szép!

    Laci' vs. matteo 2-1
    Itt nagyon nehéz a döntés, mindkét sig nagyon jó lett a maga nemében (függetlenül attól hogy a Laci sigén látható stílus nekem is uncsi kicsit, de ettől függetlenül a sig üt...). Matteo sigén az egyetlen negatívum hogy az alsó kisbetűs text betűtípusa szerintem elég "prosztó", sokkal rosszabb fontválasztást nem igazán tudok elképzelni. Laci munkájába nem tudok belekötni.

    Ajánlott tartalom


    VOTING Empty Re: VOTING

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 3:30 am