Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


2 posters

    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    avatar
    Vendég
    Vendég


    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs Empty David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    Témanyitás by Vendég Kedd Jún. 21, 2011 8:48 am

    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs Empty Re: David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    Témanyitás by Patrik017 Kedd Jún. 21, 2011 8:54 am

    Ronaldinhoson kitűnő a befejezés,de a jobb oldali Dinhon,nagyon rossz a felirat.
    avatar
    Vendég
    Vendég


    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs Empty Re: David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    Témanyitás by Vendég Szer. Jún. 22, 2011 4:15 am

    és a villás(reggeli)? Laughing
    Patrik017
    Patrik017
    Moderátor


    HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 28
    Tartózkodási hely : Budapest

    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs Empty Re: David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    Témanyitás by Patrik017 Szer. Jún. 22, 2011 4:22 am

    ott nem láttam a kezdést,azért nem írtam hozzá, én nagyon nem szeretem amikor szárnyat csinálnak a játékosnak, sőt nagyon nem tetszik,és az itt sem,ne kérdezd miért,egyszerűen nekem az nem tetszik.a felirat rendben van, talán még a háttérbe tehettél volna valamit de amúgy a szárnyat leszámítva nagyon jó lett,anélkül pedig üresebb lenne...
    pongracz
    pongracz
    NFT


    HGFX Rank : 10
    Hozzászólások száma : 705
    Join date : 2010. Dec. 22.

    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs Empty Re: David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    Témanyitás by pongracz Csüt. Jún. 23, 2011 2:22 am

    köszi a befejezéseket. jók lettek.

    Ajánlott tartalom


    David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs Empty Re: David Villa wal || Ronaldinho wall || collabs

    Témanyitás by Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 4:44 am