Sportok

Share
    Tibi
    Moderátor

HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2890

Re: Sportok

Témanyitás by Tibi on Kedd Aug. 16, 2011 4:57 am

Hát ez lenne akkor ha nem lenne se Pedro se Sánchez..
    matteo
    NFT

Hozzászólások száma : 1011

Témanyitás by matteo on Kedd Aug. 16, 2011 5:54 am

Hát ja. Akkor xavi-iniesta-fabregas trió közül valaki mindig padozni fog...Vagy Messi padozik Laughing
    Tibi
    Moderátor

HGFX Rank : LOL
    Hozzászólások száma : 2890

Témanyitás by Tibi on Kedd Aug. 16, 2011 5:57 am

Vagy így:
    -----Valdés-----
    -Alves---Piqué--
    -----Busquets---
    -Xavi-Fabre-Ini-
    ------Messi-----
    Sánchez-Villa-Pedro

Laughing csa vicc Very Happy
    Patrik017
    Moderátor

HGFX Rank : 8
    Hozzászólások száma : 2388

Témanyitás by Patrik017 on Kedd Aug. 16, 2011 6:05 am

ez a felállás nem illik a hétvégi védekező focihoz.

Laughing

csak vicc.

______________________________________________________________________________________________

Friendly Battles: Wons: 10 .:::. Loses: 2
    SOTW: 3rd #15 ; 2nd #22 ; 3rd #23
    AOTW: 2nd #9 ; 3rd #16 ; 3rd #17 ; 3rd #19 ; 3rd #20 ; 3rd #21 ; 3rd #23 ; 1st #24 ; 2nd #25 ; 1st #27 ; 2nd #28
    matteo
    NFT

Témanyitás by matteo on Kedd Aug. 16, 2011 6:38 am

Barcás vagyok Laughing

csak vicc.
    Murinho
    Válogatott

Hozzászólások száma : 1312

Témanyitás by Murinho on Kedd Aug. 16, 2011 7:08 am

A Barcának bírói segítsége van évek óta.

Nem vicc.
    matteo
    NFT

Témanyitás by matteo on Kedd Aug. 16, 2011 7:19 am

Sajnos nem vicc...
    Murinho
    Válogatott

Témanyitás by Murinho on Szer. Aug. 17, 2011 5:00 pm

csak annyit mondok, nem érdemelte meg a Barca...
    NEOX
    Új tag

HGFX Rank : NEO
    Hozzászólások száma : 84

Témanyitás by NEOX on Szer. Aug. 17, 2011 5:11 pm

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Valaki kupával ünnepel, valaki piroslapokkal...
    Kinek a pap kinek a papné...

A Barcának bírói segítsége van évek óta.

Tudjatok már veszíteni.

Nem érdemelte meg a Barca?
    Erre csak annyit tudok mondani, mint amit Ti madridisták oly sokszor szoktatok mondani: "A focit gólra játszák"

(Bár erőlködhetek én itt ennyi madridistával körülvéve)
    Randall
    Kispad

Hozzászólások száma : 197

Témanyitás by Randall on Csüt. Aug. 18, 2011 1:40 am

nem vagyok se Real, sem pedig Barca szurkoló. De elismerem hogy a Barcelonának az utóbbi években aratott sikerben nagyban közrejátszottak a játékvezetők. Ez kétségtelen.
    Laci'
    Admin

HGFX Rank : 4
    Hozzászólások száma : 2089

Témanyitás by Laci' on Csüt. Aug. 18, 2011 1:46 am

Én se vagyok egyiknek se a pártolója, de azért abban nagyot tévedsz hogy nagyban közrejátszottak. Persze láttunk 1-2 olyan döntést, ami éppen a barca javára volt, de nemár hogy ennyire. Így keresni a kifogást....
    Amúgy ez ugyanígy elmondható a tavalyi Interről meg Fiorentináról is akár stb. A Barcát azért basztatja mindenki mert sikeres

______________________________________________________________________________________________

HGFX Render Contest Semifinalist
    HGFX 1. Nagybajnokság Finalist
    HGFX//Admin
    Randall
    Kispad

Témanyitás by Randall on Csüt. Aug. 18, 2011 2:04 am

nem értek vele egyet Very Happy De sebaj.. Very Happy
    Patrik017
    Moderátor

Témanyitás by Patrik017 on Csüt. Aug. 18, 2011 2:28 am

Laci ez egy hülyeség..
    te is nagyon jól tudod.

Valaki kupával ünnepel, valaki piroslapokkal...
    Kinek a pap kinek a papné...
    az ilyet miért kell?miért kell edzőt felpofozni?ja hogy arról nem beszélsz.ja bocs.amúgymeg ilyen kijelentéseket tényleg minek teszel?hogy most te vered maad mert ááh.nem is idegesítem fel magamat.továbbra is úgy ül a barelona az összes játékosával a magaslovon mintha csak ők értek volna el a futballtörténelemben sikereket.
    Tudjatok már veszíteni.
    tudunk.de nyerni is tudni kéne. Wink
    hallod..ha nem nyomják a Barcát a bírók..
    Övrebö.elmaradt 85büntető.
    inter,busquets oscar-díj.(volt ey elmaradt gól is igen..egyszer fent egyszer lent) van persie piroslapja, pepe kiállítása...és lehetne sorolni a végtelenségig.ezek mind olyankor történtek amikor nem ment úgy ahogy kellett volna.ez nálam már több mitn véletlen de mindjárt jön Laci és megmondja hogy itt mindenki irigy... -.-

AOTW: 2nd #9 ; 3rd #16 ; 3rd #17 ; 3rd #19 ; 3rd #20 ; 3rd #21 ; 3rd #23 ; 1st #24 ; 2nd #25 ; 1st #27 ; 2nd #28
    Kidb
    Elite Designer

HGFX Rank : 6
    Hozzászólások száma : 1295

Témanyitás by Kidb on Csüt. Aug. 18, 2011 2:33 am

Egyre undorítóbb ez a párharc. Én már meg se nézem. Nem érdekel a rugdosódás és a fetrengés a nagy semmiért. Ez már nem El Clásico hanem el fightico. Semmi köze nincs se a hagyományokhoz se a focihoz. Isteni szerencse, hogy néha gólt is rúgnak egymásnak. Egyáltalán nem várom, hogy találkozzanak a bajnokságban ne adj isten a BL-ben mert akkor 2 hétig azt lehet majd megint hallani, hogy ez a szemét feldobta magát, az meg felrúgott mindenkit a Mourinho meg egy szar edző. Tele van a hátam közepe ezzel az egésszel. Nem értem miért nem lehet normális meccset játszani (és itt senki ne kezdje el, hogy másik miatt mert egykutya mindkét csapat).
    Murinho
    Válogatott

Témanyitás by Murinho on Csüt. Aug. 18, 2011 2:58 am

Igen Kidb, adom amit írtál. Very Happy
    R89
    Elite Designer

HGFX Rank : 2
    Hozzászólások száma : 495

Témanyitás by R89 on Csüt. Aug. 18, 2011 3:32 am

Sokmindenkinek van igaza dolgokban, de ez csak keserves kifogáskeresés hogy a Barcát nyomják a bírók. a Reáltól meg egyenesen félnek. félnek néha kiállítani őket, mert ha megteszik eldöntik a meccset a Barca javára és máris jön a sírás hogy a bírók a Barcával vannak. talán el kéne gondolkodni saját ház tájékán hogy mi is a baj a Pepe és a Khedira féle, néha még Xabi Alonoso is, tehát féle játékosokkal. szerintem amiket ők csinálnak nem futball pályára való. és igen és a saját házam táján is szétnézek,mert a Barcánál sem fas.za minden, nekünk is fel lehet róni sokmindent. De pl a tegnapi meccset nézve, semmilyen bírói segítség nem volt. legyőztünk egy nagyon jó Madridot,ami megerősödött szellemileg is. ennyi. még mindig a Barca a jobb, és ezt most már le is írom, mert nem olyan ember vagyok aki pl egy rivális felé direkt olyan dolgokat ír hogy cukkolja mint egy óvodás. de tudjátok, évek óta meguntam már ezt mióta kupákat nyerünk, és igen, a Barca jelenleg még mindig jobb csapat mint a Real Madrid, és szerintem egy kivülálló tekintetével szimpatikusabb is. ugyhogy szerintem felesleges ilyennekkel jönni hogy bírói segítség stb, mert a realnak is megvannak a saját hibái. ( Marcelo miért akarta egyből eltörni az uj igazolás lábát a végén?) persze erre lehet írni hogy Iniesta is csunyán csuszott be még a meccs közben valamikor, meg Xavi is. tény és való. el is fogadom. de akkor a real nak is ell kell fogadni pl Marcelo esetét. ja meg még Murinho ott a nagy tömegben, Tito Vilanova másodedző szemét miért akarta kiszurni? vagy meghuzni a fülét, tudom is én. szép kis gesztus nem mondom. Tudjátok, sok csapattal játszott már a Barca mióta én nekik szurkolok(röpke 8 év) és eddig akit megvertünk és a legszimpatikusabban elfogadta a vereséget, az a tavaszi Bl döntőn a Manchester United volt. egy nagy multu edzővel odaálltak, veszítettek és emelt fővel távoztak. mert így is kell egy futballmérkőzés után. és tényleg Kidb véleményét is osztom. Emlékszem én még olyan classicokra mikor a futballé volt a főszerep. mostanában igen, kissé háborus szaga van(amit talán érthető is, hatalmas presztízs) de inkább a real számlájára írható ez, kövezzen meg egy semleges szurkoló ha nem így van.
    ennyit akartam csak. nekem végülis nem az a bajom ha a Barcát bántják(senkinek nem esik jól szerintem ha a saját csapatát bántják) de mielőtt mondunk valamit, otthon is szét kell nézni.
    na csinálni kéne már valami siget.
    Adios.
    Patrik017
    Moderátor

Témanyitás by Patrik017 on Csüt. Aug. 18, 2011 3:55 am

R89 én pont úgy vettem észre hogy a semlegeseknek sem nagyon ízlik ez a dobálom magamat mert én vagyok Alves meg a provokáció.
    Marcelo felrúgta Fabregast.pirosat kapott.mit kellett volna még tenni?keresztrefeszítení vagy elégetni,esetleg felnégyelni?és szeretném felhívni a figyelmedet arra hogy a Barcás kkispad egyből beront,berontanak 20-an..és ebből lesz a balhé.(persze meghogy Marcelo odacsúszott) de ha nem rohannak be..pirosat kap.és lemegy,ahogy lement,szép csendben.Villa is mit csinált..pont Özilt vágta pofán.
    egy kivülálló tekintetével szimpatikusabb is.
    ez szerintem szubjektív,még akkoris ha kívülálló valaki.Valakinek ez jön be,valakinek az.
    és a legszimpatikusabban elfogadta a vereséget, az a tavaszi Bl döntőn a Manchester United volt.
    a MU nem volt meccsben.Nagyon nem.Teljesen más úgy kikapni hogy lefociznak,vagy hogy az utolsó percekben kap a csapat gólt.
    Részben osztom Kidb véleményét,részben nem.Az utlsó két meccsen(2-2, 3-2) már azért a futball is jónéhányszor jelenvolt.

Ronaldo pedig még mindig kimarad az ilyen balhékból,meg Kaká is. Smile Smile Smile

matteo
    NFT

Témanyitás by matteo on Csüt. Aug. 18, 2011 4:11 am

A balhé 2 félből áll, marcelo csúnyán odacsúszott, ki is kellett állítani, de mindenki mourinho fülhúzásáról beszél, arról h villát miért állították ki arról pedig senki sem. Csürhe volt mindkét banda a végén, az meg hogy a barcások (többségben) nem saját magukat dícsérik, vagy örülnek a győzelemnek, hanem a madridot ócsárolják és elküldik a gecibe. Ellehet olvasni a nyilatkozatokat is, xavi pique és guardiola is a reallal foglalkozik mekkora barmok. Ja és nem volt annyival jobb a barca, hogy itt év közben ne történjen meg ez fordítva. 2. félidőben konkrétan 45 percből 35-ben egykapuzott a real. Ezt is a szőnyegalá kell seperni mert a focit gólra játszák. És megint az jön le hogy favágó madrid...vicc komolyan

A hozzászólást matteo összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 18, 2011 4:12 am-kor.
    Csani
    Admin

HGFX Rank : 1
    Hozzászólások száma : 1083

Témanyitás by Csani on Csüt. Aug. 18, 2011 4:12 am

UEFA MAFFIA !!!
    Rohadjanak már meg, hogy 11-kor kezdik a meccset, mert, hogy BL selejtezők vannak. Tegnap olyan napom volt, hogy pont nem volt kedvem fenntmaradni, hanem lefeküdni azt nézni valami jó meccset, erre mire hazaérek annyit látok, hogy 11-től lesz meccs..
    Az első félidőt néztem meg, aztán zZz. Laughing
    Majd az ismétlést megnézem, mert voltak itt még érdekes dolgok ahogy elnézem Laughing

Csani | HunGFX
    www.cs4nii.atw.hu
    Kidb
    Elite Designer

Témanyitás by Kidb on Csüt. Aug. 18, 2011 4:22 am

Patrik017 írta:
    Részben osztom Kidb véleményét,részben nem.Az utlsó két meccsen(2-2, 3-2) már azért a futball is jónéhányszor jelenvolt.
    Erre írtam, hogy isteni szerencse, hogy néha gólt is rúgnak.

És R89 nekem még a Barca se szimpatikus. Nem tetszik, amit Alves csinál mert egy féreg, nem tetszik, hogy a kapus lerúgja egy ember fejét és még utólag se tiltják el, nem tetszik hogy egy játékost "felrúgnak" és a földről figyeli hogy mit kap az ellen, majd felkel... Soroljam még? Ugyanezt el tudom mondani a másik oldalról. Én nem vagyok egyik oldallal se. Én Figoval, Zidanennal, Luis Enriquével, Rivaldoval, Kluiverttel, Raullal, Stoichkovval, Redondoval vagyok.
    Randall
    Kispad

Témanyitás by Randall on Csüt. Aug. 18, 2011 11:15 am

én úgy csinálnám hogy kihírdetnék hétvégére egy Barca-Real párbajt, az összes keret, a szakmai stáb mindenki az egész csapat verekedik egymással. A Realosok fekete, a Barcelona fehér pólóban. És mindenki összever mindenkit. És kiderül hogy ki a jobb. Very Happy
    És míg nem dől ki valamelyik csapat nem engedik ki őket. Tehát az egész stadionban bunyó lenne, a szurkolók is. Very Happy Very Happy
    Kidb
    Elite Designer

Témanyitás by Kidb on Csüt. Aug. 18, 2011 11:55 am

Köszönjük. Leülhetsz.
    matteo
    NFT

Témanyitás by matteo on Csüt. Aug. 18, 2011 12:10 pm

Laughing Ülj le egyes!
    Randall
    Kispad

Témanyitás by Randall on Csüt. Aug. 18, 2011 1:18 pm

lol Very Happy
    Csani
    Admin

HGFX Rank : 1
    Hozzászólások száma : 1083

Témanyitás by Csani on Csüt. Aug. 18, 2011 1:33 pm

Randall, ezt a szurkolók körében ustawkának nevezik Laughing

Csani | HunGFX
    www.cs4nii.atw.hu

Sponsored content

Témanyitás by Sponsored content

Pontos idő: Hétf. Okt. 23, 2017 4:28 pm