Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


2 posters

    Újítások!

    Poll

    Mi legyen az oldal főszíne?

    [ 5 ]
    Újítások! Empty56%Újítások! Empty [56%] 
    [ 0 ]
    Újítások! Empty0%Újítások! Empty [0%] 
    [ 1 ]
    Újítások! Empty11%Újítások! Empty [11%] 
    [ 0 ]
    Újítások! Empty0%Újítások! Empty [0%] 
    [ 1 ]
    Újítások! Empty11%Újítások! Empty [11%] 
    [ 1 ]
    Újítások! Empty11%Újítások! Empty [11%] 
    [ 1 ]
    Újítások! Empty11%Újítások! Empty [11%] 
    [ 0 ]
    Újítások! Empty0%Újítások! Empty [0%] 

    Összes szavazat: 9
    Poll closed
    Laci'
    Laci'
    Admin


    HGFX Rank : 4
    Hozzászólások száma : 2089
    Join date : 2010. Dec. 24.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : Kolozsvár

    Újítások! Empty Újítások!

    Témanyitás by Laci' Kedd Jan. 04, 2011 7:42 am

    Sziasztok! Mint tudjátok, én vagyok az oldal másik adminja Csani mellett.Eddig nem voltam rendkívűl aktív, mert nem voltam itthon, de mától teljes gőzzel segítem az oldalt.Az utóbbi órában pár hasznos újítást végeztem:
    - mától a hozzászólásoknál meg fog jelenni mindenki beállított aláírása, ezt a profilod menüjében lehet állítani.
    - új rangokat hoztam létre:
    - Elit renderer( ezek azok lesznek akik majd a legtöbb és legminőségibb rendereket "szállítják" az oldalnak)
    - Junior Graphic (azok lesznek ebben a csoportban akik majd később jobb szintre léphetenek, aktív designerek, és elismert a munkájuk tag: czier)
    - Pro Graphic (itt lesznek kategorizálva az oldal legjobb, legelismertebb grafikusai)

    - az avatarkép mától 120x120 lehet maximum
    - és még létrehoztam egy rangfajtát, mely a hozzászólások számán alapszik, mindenkinek a maga rangja megvan a hozzászólások szerint.
    És végül, de nem legutolsó sorban, még ma(vagy később) létre fogok hozni az oldalon kategóriákat, hogy jobban átlátható legyen, és még a designján is változtatni fogok egy kicst.
    A tetején van egy szavazás.Légyszi szavazzatok. A szavazás 1 hétig tart.
    Csani
    Csani
    Admin


    HGFX Rank : 1
    Hozzászólások száma : 1083
    Join date : 2010. Dec. 22.
    Age : 29

    Újítások! Empty Re: Újítások!

    Témanyitás by Csani Kedd Jan. 04, 2011 12:11 pm

    Enyhén meglepődtem a változtatásokon, de szerintem felesleges az ER és a Junior Designer rang. Nem túl sok renderert láttam az oldalon. De majd még beszéljünk.

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 3:27 pm